فیلر ER 309LSi

فیلر ER 309LSi

فیلر ER 309LSi

شرح:

فیلر ER 309LSi یک میله جوش کروم-نیکل برای جوشکاری فولاد های با ترکیبات مشابه می باشد. فولاد های ریخته گری شده از انواع کروم 23% و نیکل 12%. همچنین از این آلیاژ برای جوشکاری لایه های بافر جوش بر روی فولادهای زنگ نزن استفاده شده است. هنگام استفاده از این سیم برای لایه های بافر و اتصالات غیر مشابه لازم است که رقیق سازی جوش را کنترل کنیم. این آلیاژ دارای مقاومت خوردگی خوبی می باشد. مقدار سیلیکون بالاتر، خواص جوش مانند مرطوب سازی را بهبود می بخشد.

جریان جوش کاری فیلر ER 309LSi :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER 309LSi به صورت (-)DC می باشد.

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 475 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  ۶۳۵ MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 32 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+ و 60- و 110-   است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 150 و 130 و 80 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با سایت تکنوتامین تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنوتامین شما را در خرید الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.
۰۹۱۲۷۹۵۷۱۹۹
۰۲۱۶۶۷۱۳۱۷۹

 

در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)
adminweb
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *