الکترود E8018-G.1

الکترود E8018-G.1

الکترود E8018-G.1

شرح :

الکترود ها ویژگی ها و کاربرد های مختلفی را دارا می باشند . الکترود  73.15  یک الکترود پایه با ویژگی های پایه بسیار خوب  از نوع Basic می باشد ،این الکترود AWS 8018-G می باشد و یک فلز جوش با حدود 0.9% نیکل دارد . این لایه از الکترود E8018-G.1 الزامات تاثیر را تا دمای 50- درجهCº  برطرف می کند .

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند و می توان در جریان های مختلف از آن ها استفاده کرد. جریان جوش کاری در الکترود E8018-G به صورت (-) +DC  می باشد.

مکانیسم معمولی ، خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری با این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در الکترود E8018-G برابر بیشتر از  460 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر MPa ۵۵۰ الی ۶۸۰ (مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از ۲۰ می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº در دماهای مختلف برابر  50-  و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر بیشتر از 20 درصد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با سایت تکنوتامین تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنوتامین شما را در خرید الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.
۰۹۱۲۷۹۵۷۱۹۹
۰۲۱۶۶۷۱۳۱۷۹

در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)
adminweb
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *